متوسطه اول

اپلیکیشن هم‌درس

هم‌درس، به‌عنوان سرویس آموزش مبتنی بر تمرین تراز، یک اپلیکیشن هوشمند است که سطح یادگیری دانش‌آموزان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این نرم‌افزارِ کاربردی با بهره‌گیری از سوالات بی‌شماری که اطلاعات تمام مباحث درسی را دربرمی‌گیرند و بر اساس سطح دشواری دسته‎بندی‌ شده‌اند، نقاط قوت و ضعف دانش‎‌آموزان را تشخیص می‌دهد. سپس با ارائه‌ی یک برنامه‌ی حساب‌شده‌ی تمرین‌دهی، با توجه به سطح یادگیری هر دانش‌آموز، به او کمک می‌کند تا نقاط ضعف خود را پوشش داده و از تکرار اشتباهات خود در طی سال‌های تحصیلی اجتناب کند. ازجمله مزایای اپلیکیشن هم‌درس، مدیریت زمان و ثبت برنامه‌ی مطالعاتی هر دانش‌آموز است.

سامانه مدیریت آموزش تراز

سامانه تراز یک سامانه مدیریت آمزوش است که به مدارس و مراکز آموزشی کمک می کند ارتباط بهتری را در بستر آنلاین با دانش آموزان و اولیا و معلمان خود برقرار کنند. سامانه تراز کمک می کند نقطه ضعف های دانش آموز در هر موضوع درسی مشخص شده و سپس با ارائه تمرین بیشتر از بانک سوالات خود در آن موضوع کمک می کند دانش آموز به حد شایستگی لازم در آن مطلب برسد. سامانه تراز با امکاناتی همچون اتوماسیون آموزشی مدارس،آزمون ساز، بانک سوال و آزمون آنلاین کلاس آنلاین و تکلیف آنلاین و صدور کارنامه و گزارش های مختلف به بهتر شدن کیفیت آموزش کمک می کند

نرم افزار ماهک

«ماهک» یکی از استارتاپ‌های موسسه فرهنگی هنری دبستانی‌ها است که اپلیکیشن کتاب‌خوان کودک و نوجوان خود را به‌منظور توزیع هدفمند محتوای دیجیتال در اسفندماه 1397 رونمایی نمود. ایدۀ اصلی این مجموعه، بازفرآوری و ارائۀ مجدد انبوهی از محتواهای تولید شده توسط دستگاه‌های فرهنگی و توزیع رایگان و سریع آنها از طریق فضای مجازی برای تمامی کودکان و نوجوانان فارسی زبان بوده است.

سامانه مدیریت یادگیری

نرم افزار و اپلیکیشن امکان تماشای آنلاین فیلم های آموزشی دانلود و ذخیره سازی تمام تکالیف و جزوه ها، شرکت در تمام آزمون های سامانه از طریق نرم افزار آزمون های آنلاین آزمون چند گزینه ای، آزمون تشریحی، استفاده از آزمون های تعریف شده در پلتفرم‌های دیگر، اتصال به بانک سوالات مرجع، پاسخنامه تشریحی بعد آزمون شخصی سازی بارگذاری به نام و روی دامنه شما، درج لوگو و برند شما، درج بنرهای اختصاصی شما، اطلاعات اختصاصی برای سایت شما، قالب اختصاصی برای سایت شما دوره و کلاس آنلاین کلاس زنده (classroom live)، برکزاری وبینار، وب کنفرانس‌های متنوع آموزشی، همایش های آنلاین، کارگاه آموزشی آنلاین دوره های از پ

اپلیکیشن بینا

اپلیکیشن کتابهای درسی برای کتابهای درسی دبستان و دبیرستان پایه 6-1 قران پایه 1 فارسی پایه 7 عربی پایه 10-7 انگلیسی این اپلیکیشن ها با استفاده از PDF کتابهای ذکر شده برای موبایل های هوشمند و تبلت به عنوان یک معلم همراه تهیه شده. با لمس کردن (Touch) روی هر کلمه، پاراگراف و صفحه، صدا و تصویر آن شنیده و دیده می شود.