متوسطه اول

نرم افزار ماهک

«ماهک» یکی از استارتاپ‌های موسسه فرهنگی هنری دبستانی‌ها است که اپلیکیشن کتاب‌خوان کودک و نوجوان خود را به‌منظور توزیع هدفمند محتوای دیجیتال در اسفندماه 1397 رونمایی نمود. ایدۀ اصلی این مجموعه، بازفرآوری و ارائۀ مجدد انبوهی از محتواهای تولید شده توسط دستگاه‌های فرهنگی و توزیع رایگان و سریع آنها از طریق فضای مجازی برای تمامی کودکان و نوجوانان فارسی زبان بوده است.

سامانه مدیریت یادگیری

نرم افزار و اپلیکیشن امکان تماشای آنلاین فیلم های آموزشی دانلود و ذخیره سازی تمام تکالیف و جزوه ها، شرکت در تمام آزمون های سامانه از طریق نرم افزار آزمون های آنلاین آزمون چند گزینه ای، آزمون تشریحی، استفاده از آزمون های تعریف شده در پلتفرم‌های دیگر، اتصال به بانک سوالات مرجع، پاسخنامه تشریحی بعد آزمون شخصی سازی بارگذاری به نام و روی دامنه شما، درج لوگو و برند شما، درج بنرهای اختصاصی شما، اطلاعات اختصاصی برای سایت شما، قالب اختصاصی برای سایت شما دوره و کلاس آنلاین کلاس زنده (classroom live)، برکزاری وبینار، وب کنفرانس‌های متنوع آموزشی، همایش های آنلاین، کارگاه آموزشی آنلاین دوره های از پ

کتاب تعاملی ویرا

کتاب تعاملی ویرا، یک سامانه تحت وب و آنلاینه که نسخه الکترونیک کلیه کتابهای درسی رو شامل میشه و برای درس به درس کتب درسی محتوای آموزشی و کمک آموزشی منطبق بر صفحات کتاب را در دسترس دانش آموزان و معلمان قرار میده. همچنین بازی های آموزشی و ابزارهای کمک آموزشی متنوعی برای مباحث مختلف درسی طراحی و پیاده سازی شده که به فهم بهتر و یادگیری مباحث درسی کمک زیادی می کنه. ابزارهای تدریس و آموزشی زیادی هم در اختیار معلمان قرار گرفته تا بتونن تدریس آسان تر و بهتری داشته باشند.

سامانه مدیریت آموزشی LMS آقااجازه (onlinePlace)

شرکت دانش بنیان و خلاق دانش گستران زمان نو با برند «آقااجازه» در سال 95 با توجه به نیاز حوزه آموزش، اقدام به راه اندازی سیستم یکپارچه LMS با نام تجاری OnlinePlae نموده است و با توجه به گران بودن این سرویس در ایران برای گسترش این خدمات و یکسان بودن خدمات آموزشی به مدرسین و آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها، این سرویس را با کمترین هزینه ارائه می دهد. این سیستم بصورت یکپارچه بوده و توسط تیم فنی شرکت پیاده سازی و برنامه نویسی شده است و از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق به کسب عنوان دانش بنیانی شده است. نرم افزار LMS یا مدیریت آموزش الکترونیکی با هدف تامین نیاز به آموزش از راه دور کلیه چرخه

مدرسینو

استارتاپ مدرسینو ( تحت مشاورت منتورهای ارشد اجوتک ) ، با هدف حضور در جنبش نرم افزاری مورد انتظار سند چشم انداز و نقشه جامع علمی کشور و نقش آفرینی در تحقق اهداف اسناد راهبردی نظام جامع فناوری اطلاعات کشور و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حوزه توسعه سیستم های مدیریت یاددهی- یادگیری مبتنی برفناوری اطلاعات وارتباطات و پیاده سازی آموزش های مجازی و راه دور بر سکوهای بومی ، قدم نهاده است . نگاه مدرسینو در تامین ویژگی های مورد نیاز یک سیستم مدیریت یادگیری جامعیت داشته و امکان خدمت رسانی به هر نوع مرکز آموزشی ، مدرسه ، و آموزشگاه را مهیا و قابل سفارشی سازی نموده است .