راهنمای تمدید محصول

تولیدکننده گرامی، سلام اگر محصول شما قبلا تایید شده و اینک به تاریخ انقضای خود نزدیک شده است، جهت تمدید براساس شرایط زیر عمل نمایید:

1. برای محصولاتی که تغییرات جزئی در بخش محتوا یا فنی دارند:

 

ابتدا در صفحه محصول خود، در فرم «درخواست‌ها و پیام‌ها» که پایین صفحه قرار دارد، همه تغییرات محصول را با ذکر درخواست تمدید، ثبت نمایید. پس از تایید دبیرخانه، محصول شما به وضعیت درخواست تمدید منتقل می شود.

در این صورت، 50% مبلغی را که برای ارزیابی قبلی واریز کرده بودید، واریز نموده و ضمن ذکر درخواست تمدید روی محصول و بارگذاری تصویر فیش واریزی در سامانه، یک نمونه از محصول موردنظر را به همراه اصل و کپی فیش بانکی، به گروه کنترل کیفیت منابع آموزشی ـ تربیتی غیرمکتوب به آدرس پستی موجود در تماس با ما ارسال فرمایید.

2. برای محصولاتی که تغییرات کلی دارند

 

نسبت به ثبت محصول در سامانه همانند یک محصول جدید اقدام و ضمن واریز هزینه ارزیابی و بارگزاری تصویر فیش واریزی در سامانه، نمونه محصولات موردنظر را مطابق راهنمای ثبت محصول به همراه اصل و کپی فیش بانکی و درخواست کتبی، به گروه کنترل کیفیت منابع آموزشی ـ تربیتی غیرمکتوب به آدرس پستی موجود در راهنمای ثبت محصول موجود در سامانه ارسال فرمایید توجه: برای سامانه ها و اپلیکیشن ها ارائه نام کاربری و رمز عبور برای سه سطح دسترسی ادمین، دانش آموز و معلم الزامی است.