متوسطه دوم(نظری)

نرم افزار ماهک

«ماهک» یکی از استارتاپ‌های موسسه فرهنگی هنری دبستانی‌ها است که اپلیکیشن کتاب‌خوان کودک و نوجوان خود را به‌منظور توزیع هدفمند محتوای دیجیتال در اسفندماه 1397 رونمایی نمود. ایدۀ اصلی این مجموعه، بازفرآوری و ارائۀ مجدد انبوهی از محتواهای تولید شده توسط دستگاه‌های فرهنگی و توزیع رایگان و سریع آنها از طریق فضای مجازی برای تمامی کودکان و نوجوانان فارسی زبان بوده است.

کتاب تعاملی ویرا

کتاب تعاملی ویرا، یک سامانه تحت وب و آنلاینه که نسخه الکترونیک کلیه کتابهای درسی رو شامل میشه و برای درس به درس کتب درسی محتوای آموزشی و کمک آموزشی منطبق بر صفحات کتاب را در دسترس دانش آموزان و معلمان قرار میده. همچنین بازی های آموزشی و ابزارهای کمک آموزشی متنوعی برای مباحث مختلف درسی طراحی و پیاده سازی شده که به فهم بهتر و یادگیری مباحث درسی کمک زیادی می کنه. ابزارهای تدریس و آموزشی زیادی هم در اختیار معلمان قرار گرفته تا بتونن تدریس آسان تر و بهتری داشته باشند.

سامانه مدیریت آموزشی LMS آقااجازه (onlinePlace)

شرکت دانش بنیان و خلاق دانش گستران زمان نو با برند «آقااجازه» در سال 95 با توجه به نیاز حوزه آموزش، اقدام به راه اندازی سیستم یکپارچه LMS با نام تجاری OnlinePlae نموده است و با توجه به گران بودن این سرویس در ایران برای گسترش این خدمات و یکسان بودن خدمات آموزشی به مدرسین و آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها، این سرویس را با کمترین هزینه ارائه می دهد. این سیستم بصورت یکپارچه بوده و توسط تیم فنی شرکت پیاده سازی و برنامه نویسی شده است و از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری موفق به کسب عنوان دانش بنیانی شده است. نرم افزار LMS یا مدیریت آموزش الکترونیکی با هدف تامین نیاز به آموزش از راه دور کلیه چرخه

مدرسینو

استارتاپ مدرسینو ( تحت مشاورت منتورهای ارشد اجوتک ) ، با هدف حضور در جنبش نرم افزاری مورد انتظار سند چشم انداز و نقشه جامع علمی کشور و نقش آفرینی در تحقق اهداف اسناد راهبردی نظام جامع فناوری اطلاعات کشور و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حوزه توسعه سیستم های مدیریت یاددهی- یادگیری مبتنی برفناوری اطلاعات وارتباطات و پیاده سازی آموزش های مجازی و راه دور بر سکوهای بومی ، قدم نهاده است . نگاه مدرسینو در تامین ویژگی های مورد نیاز یک سیستم مدیریت یادگیری جامعیت داشته و امکان خدمت رسانی به هر نوع مرکز آموزشی ، مدرسه ، و آموزشگاه را مهیا و قابل سفارشی سازی نموده است .

سامانه مطالعات برنامه درسی راهبردی

سامانه مطالعات برنامه درسی راهبردی SCS-mdc-hamrah-Institute.com هدف: ایجاد و کاربست فضای تعاملی آموزش, پژوهش, مشاوره, برنامه ریزی, سنجش و ارزشیابی برای تنوعی از مخاطبان دیدگاه مطالعات برنامه درسی راهبردی, الگوی برنامه ریزی چندبعدی و بسته های یادگیری مبتنی بر این مبانی نظری از دوره کودکی تا آموزش عالی و برزگسالان است.

مرکز یادگیری سالک

مرکز یادگیری بر خط سالک با هدف ارتقای سطح یادگیری در پایه های مختلف تحصیلی و ارائه واحدهای یادگیری مبتنی بر مسائل مختلف و موضوعات کلیدی گروه های سنی، و کسب مهارت های زندگی، همچنین کمک به کاربران ازطریق مشاوره برای حل مشکلات مختلف ( مشاوره مهارتی، آموزشی- درسی و پژوهشی/ آماری) با همکاری اساتید مجرب و متخصص دروس مختلف ایجاد شده است.. برای رسیدن به این اهداف خدماتی شامل:تولید محتواهای الکترونیکی، مشاوره، آموزش مهارت های زندگی، سنجش و برگزاری کارگاه های آموزشی و کلاس های برخط ارائه خواهد کرد.

مشاور

سامانه مشاور برای ارائه برنامه درسی به دانش اموز، اخذ آزمون از دانش آموزان (مراحل با هوش مصنوعی و خودکار) و ارائه برنامه هفتگی جدید با توجه به وضعیت درسی دانش آموز.

سیستم جامع آموزش مجازی آوای رسا

سیستم جامع آموزش مجازی آوای رسا طراحی شده تحت بروزترین پلتفرم های نرم افزاری وبا بهره گیری از یکی از قدرتمندترین فریم ورک های موجود در چارچوب راه حل های آموزش آنلاین پاسخی کامل به نیاز مدارس در جهت پیکربندی و پیاده سازی آموزش آنلاین و برگزاری آزمون آنلاین می باشد.

منتا

منتا سامانه آموزش و ارزیابی آنلاین است که با خدمات تحت وب نظیر بانک سوال، بسته برگزاری آزمون، درسنامه، کلاس آنلاین، آکادمی کنکور و آزمون‌های هماهنگ کشوری به دانش‌آموزان، دبیران، مدارس و مشاوران در سراسر کشور به صورت آنلاین خدمت رسانی می‌کند. هدف از تولید این محصول ارتقا سطح یادگیری و همچنین دسترسی آسان به آموزش با کیفت و استاندارد بالا برای افراد از سراسر ایران می‌باشد.

نورون

سامانه نورون، بستری برای تسهیل فرایندهای آموزشی و ارائه خدمات به کاربران حوزه آموزش اعم از دانش آموزان، اولیا و کادر مدرسه به صورت هوشمند و سیستماتیک می باشد. به این صورت که کل فرایند آموزشی و اداری دانش آموز در این بستر انجام می شود.