ابتدایی

انیمیشن سینمایی بچه زرنگ

بچه زرنگ ماجرای پسر بچه‌ای به نام محسن است که خود را ابرقهرمان می‌داند و در یک اتفاق نادر، به جنگلی اسرار آمیز قدم میگذارد و با حیوانات منقرض شده ایران مواجه می‌شود… این آغاز یک ماجرای پیچیده برای نجات آخرین ببر ایرانی است…

کار و تمرین دیجیتال

این محصول برای تمرین دانش آموزان در منزل تهیه شده است. پس از انتخاب فصل و صفحه مورد نظر توسط دانش آموز تمرین های آن صفحه که مطابق با سرفصل های کتاب و مهارت های مربوط به آن صفحه هستند در اختیار او قرار می گیرند. با انجام هر تمرین در صورت جواب نادرست، راهنمایی هایی در اختیار او قرار داده می شود که بتواند خودش را تصحیح کند و جواب درست را پیدا نماید. این محصول فعالیت ها و عملکرد دانش آموز را ثبت می نماید و گزارش های مربوطه توسط خود او (و به تبع آن والدینش) و همچنین معلم قابل پایش هستند.

نرم افزار ماهک

«ماهک» یکی از استارتاپ‌های موسسه فرهنگی هنری دبستانی‌ها است که اپلیکیشن کتاب‌خوان کودک و نوجوان خود را به‌منظور توزیع هدفمند محتوای دیجیتال در اسفندماه 1397 رونمایی نمود. ایدۀ اصلی این مجموعه، بازفرآوری و ارائۀ مجدد انبوهی از محتواهای تولید شده توسط دستگاه‌های فرهنگی و توزیع رایگان و سریع آنها از طریق فضای مجازی برای تمامی کودکان و نوجوانان فارسی زبان بوده است. «ماهک» یکی از استارتاپ‌های موسسه فرهنگی هنری دبستانی‌ها است که اپلیکیشن کتاب‌خوان کودک و نوجوان خود را به‌منظور توزیع هدفمند محتوای دیجیتال در اسفندماه 1397 رونمایی نمود.

کتاب تعاملی ویرا

کتاب تعاملی ویرا، نسخه الکترونیک کلیه کتابهای درسی رو شامل میشه و برای درس به درس کتب درسی محتوای آموزشی و کمک آموزشی منطبق بر صفحات کتاب را در دسترس دانش آموزان و معلمان قرار میده. همچنین بازی های آموزشی و ابزارهای کمک آموزشی متنوعی برای مباحث مختلف درسی طراحی و پیاده سازی شده که به فهم بهتر و یادگیری مباحث درسی کمک زیادی می کنه. ابزارهای تدریس و آموزشی زیادی هم در اختیار معلمان قرار گرفته تا بتونن تدریس آسان تر و بهتری داشته باشند.