ابتدایی

سیستم جامع آموزش مجازی آوای رسا

سیستم جامع آموزش مجازی آوای رسا طراحی شده تحت بروزترین پلتفرم های نرم افزاری وبا بهره گیری از یکی از قدرتمندترین فریم ورک های موجود در چارچوب راه حل های آموزش آنلاین پاسخی کامل به نیاز مدارس در جهت پیکربندی و پیاده سازی آموزش آنلاین و برگزاری آزمون آنلاین می باشد.

منتا

منتا سامانه آموزش و ارزیابی آنلاین است که با خدمات تحت وب نظیر بانک سوال، بسته برگزاری آزمون، درسنامه، کلاس آنلاین، آکادمی کنکور و آزمون‌های هماهنگ کشوری به دانش‌آموزان، دبیران، مدارس و مشاوران در سراسر کشور به صورت آنلاین خدمت رسانی می‌کند. هدف از تولید این محصول ارتقا سطح یادگیری و همچنین دسترسی آسان به آموزش با کیفت و استاندارد بالا برای افراد از سراسر ایران می‌باشد.

نورون

سامانه نورون، بستری برای تسهیل فرایندهای آموزشی و ارائه خدمات به کاربران حوزه آموزش اعم از دانش آموزان، اولیا و کادر مدرسه به صورت هوشمند و سیستماتیک می باشد. به این صورت که کل فرایند آموزشی و اداری دانش آموز در این بستر انجام می شود.

LiveBook

لایوبوک پلتفرم محتوای آموزشی مبتنی بر واقعیت افزوده است که به کلیه دانش آموزان از کلاس اول دبستان تا کنکور با هدف آموزش و یادگیری بیشتر، سرویس های محتوایی-آموزشی بصورت رایگان ارائه می کند. در لایوبوک متناسب با هر خلا و مشکل آموزشی و فرصت محدود دانش آموز بهترین و متنوع ترین منابع محتوایی با توجه به هر سبک یادگیری اعم از فیلم، جزوه، پادکست و ...

اپلیکیشن تقویت مهارت های یادگیری و رفع مشکلات یادگیری بادبادک

حتما همه شما والدین عزیز دغدغه ی آینده ای روشن وشاد برای بچه هاتون دارید هیچ می دونید اگر امروز فکر حل مشکلات یادگیری فرزندتون نباشید ممکنه با چه مشکلات جبران ناپذیری مثل عدم اعتماد به نفس  یا افت تحصیلی روبرو بشن ؟ اپ بادبادک اپلیکیشنی است منطبق برکتاب درسی ودراین دوران خاص آموزشی به یادگیری بیشتر وماندگارتر بچه هاتون کمک می کنه وبرای پیش دبستانی ها از بروز مشکلات یادگیری در دبستان جلوگیری می کنه. درضمن در بخش والدین به شما آموزش می ده که مشکلات یادگیری چی هست وچطور میتونید تشخیص بدید که فرزندتون دچار مشکلات یادگیری هست یاخیر و نکته ی مهم دیگه اینکه دیگه لازم نیست برای تقویت درسی و تقویت دق

نابو

نرم افزار جامع خدمات آموزشی نابو در راستای اهداف سند تحول بنیادین ضمن پرکردن شکاف دیجیتالی بین ساحت‌های آموزشی (مدرسه - خانه) با ایجاد ساز و کار مناسب برای بهره برداری بهینه و هوشمندانه معلمان و دانش آموزان از فناوری های آموزشی، تقویت و توسعه‌ی تعاملات نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی با خانواده‌ها و جامعه، ارائه برنامه‌های آموزشی، همسو با اهداف و برنامه‌های تحولی آموزش و پرورش و نظارت و ارزیابی مستمر بر عملکرد آنها از طریق مدرسه با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط طراحی و تولید شده است.